Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle

Czy wiesz co kupisz na Black Friday online?

Data publikacji 13 września, 2020

Wakacje przeminęły, czas wrócić do szarej rzeczywistości. Jednak nadchodzący czas klaruje się całkiem przyjemnie! Wielkimi krokami zbliża się do nas dzień, w którym świętują wszyscy łowcy okazji. Mowa oczywiście o Black Friday! To dzień, w którym w praktycznie każdym sklepie można znaleźć setki promocji, przecen i naprawdę okazyjnych cen! Jeśli marzy Ci się zakup nowej sukienki, większego telewizora czy zmiana telefonu – poczekaj na Black Friday. Z pewnością znajdziesz wtedy fantastyczne okazje na swoje wymarzone produkty. Co więcej, Black Friday online także działa!

Black Friday – czym jest i skąd się wzięło?

Black Friday to święto zakupów. Przywędrowało do Polski prosto ze Stanów Zjednoczonych. Obchodzi się je zawsze w ostatni piątek listopada. W 2020 roku będzie to 27. Dlaczego właśnie wtedy świętuje się dzień zakupów i niskich cen? W tym okresie rozpoczyna się gorączka świątecznych zakupów. Wiele osób właśnie w Czarny Piątek kupuje prezenty dla całej rodziny i znajomych! Oczywiście w Polsce to święto nie działa jeszcze na taką skalę, jak w USA. Jednak już można zauważyć, że z roku na rok przybywa ciekawych okazji cenowych!

Co warto kupić na Black Friday?

To, co warto kupić na Black Friday to bardzo rozległy temat. Wszystko zależy od tego, jakie sklepy będą brały w tym udział oraz jak wysokie zniżki zaproponują. Z pewnością to świetna okazja na zakup kosmetyków, ubrań oraz elektroniki. Jednak na Black Friday można także zapatrzyć się w rzeczy codziennego użytku oraz żywność. Supermarkety także przygotowuje specjalne okazje! Ten dzień to prawdziwe zakupowe szaleństwo. Stąd także sama nazwa święta – Czarny Piątek. Odnosi się właśnie do tłumów ludzi w szale zakupów!

Black Friday online – czy lepiej stacjonarnie?

Czarny Piątek obowiązywał głównie w sklepach stacjonarnych, w których pojawiały się gigantyczne kolejki i masa ludzi. Jednak od kilku lat ta sytuacja się zmienia. Coraz więcej sklepów, jak i samych klientów, stawia na Black Friday online. To zdecydowanie lepsze i wygodniejsze rozwiązanie. Zarówno dla konsumentów, jak i sklepów! Możesz spokojnie zrobić zakupy przez Internet, unikając tym sposobem tłumów i kolejek. Jeśli nie załapiesz się na Black Friday online, nic straconego! Zawsze po weekendzie przychodzi Cyber Monday! To dzień, w którym królują zakupy online! Jak widać, Czarny Piątek przeistacza się w coś o wiele większego. To praktycznie cztery dni pełne promocji, niskich cen i okazji!

Redakcja WyciskamySok

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

ceremonia Chanoyu