O nas

Witaj!

Jesteśmy grupą osób, które interesują się właściwościami świeżo wyciskanych soków, dlatego też postanowiliśmy stworzyć stronę informacyjną z opisem wyciskarek wolnoobrotowych i informacjami, które pozwolą wybrać najlepszą dla siebie. Dzięki nam nie musisz wgłębiać się w skomplikowane dane techniczne wyciskarek i zastanawiać się która jest lepsza. Po kolei opiszemy każdą z nich a następnie dodamy najważniejsze cechy.

Ważne jest także to, jak dbać o swoje nowe urządzenie. Z tego powodu powstanie specjalny dział o serwisowaniu i czyszczeniu wyciskarek tak, aby mogły służyć Ci przez jak najdłuższy czas. Po roku czy dwóch latach z pewnością docenisz te informacje, ponieważ wyciskarka będzie pracować jak nowa! 🙂 Martwisz się elementami eksploatacyjnymi wyciskarek? Nie martw się, poświęcimy temu osobny temat.

Następnie mamy zamiar dodać jak najwięcej przepisów na soki z wyciskarek, tak abyś mógł cieszyć się ich smakiem od razu po zakupie nowej wyciskarki.

 

Jeśli masz jakieś pytania to pisz śmiało. W zakładce kontakt znajdziesz specjalny formularz kontaktowy, który Ci to umożliwi.