Kuvings D9900 Matt Grunmetal

Firma Kuvings jest już na światowym rynku jednym z liderem firm produkujących wyciskarki do soków. Prócz świetnego designu swoich produktów zapewnia również niesamowicie trwałe materiały, na które udziela 10 letniej gwarancji.

Wyciskarka kuvings D9900

Wyciskarka D9900 Mat Grunmetal jest jednym z czołowych produktów firmy Kuvings. Urządzenie to idealnie sprawdzi się do wyciskania soków i robienia smoothie. Teraz możesz w pełni bezpiecznie i ze stylem cieszyć się swoimi ulubionymi napojami.

Po raz pierwszy ujrzawszy wyciskarkę D9900 na pewno zachwycimy się jej interesującym kształtem i świetnym designem. Posiada smukłą sylwetkę i z pewnością stanie się również świetną dekoracją kuchni. Oto jej najważniejsze cechy:

Duża moc i stabilność

Zwracając uwagę na najważniejsze potrzeby i wymagania użytkowników, firma Kuvings w wersji D9900 postawiła na bardziej wytrzymałe mocowanie głównej misy. Gwarantuje to jej trwałość oraz stabilność podczas pracy. To nie wszystko, dzięki bardziej zaawansowanej konstrukcji tego ważnego elementu, wyciskarka ta wykorzystuje moc silnika w bardziej skuteczny sposób co przekłada się również na jej wydajność i oszczędność prądu.

Misa główna

To również bardzo ważny element każdej wyciskarki. W wersji Kuvings D9900 zastosowano misę 5-generacji co wpływa na efektywność urządzenia oraz jego trwałość. Jest ona również łatwiejsza w utrzymaniu jeśli chodzi o czystość.

Szybkie czyszczenie

Misa główna została wyposażona w szerszy otwór górny, co pozwala na jej szybkie, skuteczne i bezproblemowe wyczyszczenie.

Bezpieczeństwo

Otwieranie klapki górnej jest zaprojektowane w przemyślany sposób. Uniemożliwia to dziecku na wsadzenie ręki i zrobienia sobie krzywdy. Jest to jednocześnie intuicyjne otwieranie dla dorosłych. Dzięki czemu mamy bezpieczne i pewne urządzenie.

Ekologia i standardy jakości

Wyciskarka Kuvings D9900 posiada pojemnik wykonany z Tritanu, jest to materiał wolny od szkodliwego Bisphenolu A. Materiał zwany ULTEM został wykorzystany do budowy śruby i siatki do wyciskania soku

Specjalny moduł do soków

Lubisz cieszyć się świeżo wyciskanym sokiem z cytrusów, który zawiera charakterystyczne “fusy” owocu? Z kuvings D9900 mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Posiada on specjalny moduł Citrus, dzięki któremu to nie problem.

Dlaczego wyciskarki Kuvings są tak popularne?

Urządzenia tej marki, włącznie z D9900 są przemyślanym projektem dla osób, które cenią sobie jakość i wiedzą jak ważne są składniki odżywcze w każdym z soków (wyciskarki tej marki pozwalają je zachować). Firma Kuvings otrzymała w Polsce Laur Konsumenta w roku 2014. Ponadto, ciągle rozwijają oni swoją ofertę o nowe technologie i praktyczność wyciskarek.W przypadku gdy podoba nam się opcja tak długiego okresu gwarancyjnego, jednak cena jest dla nas nieodpowiednia to warto przeczytać więcej o nieco tańszej wersji wyciskarki Kuvings B6000 2018. Posiada również 10 lat gwarancji na silnik i pozostałe podzespoły.

 

Post Author: Jacek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *