Kuvings EVO 820 – Mocna wyciskarka użytku domowego

Czas na kolejną wyciskarkę firmy Kuvings, tym razem przyjrzymy się wersji EVO 820 (Evolution). Jest to najnowszy model tego producenta. Jego premiera w Polsce odbyła się 15 marca 2018 roku. Zastosowano tutaj nową misę, wygodny uchwyt, podwójny system zabezpieczający i korek niekapek (który stał się właściwie standardem w wyciskarkach tej klasy) oraz wiele innych elementów, dzięki którym stał się on flagowym modelem marki Kuvings. Sama firma otrzymała w 2017 roku wiele nagród przyznawanych za jakość swoich produktów. Przy tworzeniu EVO820, postawiono przede wszystkim na styl i moc. Jest to jedna z najmocniejszych wyciskarek w swojej klasie. Praktyczność to również bardzo ważna cecha dla firmy Kuvings. Czas potrzebny na przygotowanie soku i wyczyszczenie wyciskarki został ograniczony do absolutnego minimum. 

Najważniejsze cechy

Design wyciskarki Kuvings Evo 820 jest naprawdę imponujący, dzięki nowoczesnej budowie stanie się nie tylko urządzeniem ale również elementem ozdobnym w kuchni.  Mamy do wyboru kilka wersji kolorystycznych. W każdej jest coś co urzeknie potencjalnego klienta. Ilość detali i jakość wykończenia jest tutaj naprawdę imponująca. Materiał klasy premium jest zauważalny już po wyjęciu wyciskarki z pudełka. Precyzyjny system zabezpieczający – Z racji tego że źle złożona wyciskarka może być powodem jej uszkodzenia czy stanowić potencjalne zagrożenie, w modelu EVO820 zastosowano podwójny system zabezpieczający. Wystarczy że jedna część nie będzie zainstalowana w odpowiednim miejscu a wyciskarka po prostu się nie uruchomi.   Wygodny uchwyt – w EVO820 pomyślano również o komforcie podczas przenoszenia i przesuwania wyciskarki. Od spodu znajdziemy wygodny uchwyt dzięki któremu możemy pewnie złapać wyciskarkę i przenieść ją w dogodne dla nas miejsce.   Silnik 240W – Bezszczotkowy silnik o mocy 240W poradzi sobie z każdym rodzajem surowca. Jest to wystarczająca moc aby zaspokoić wszystkie potrzeby użytku domowego. Zadbano również aby pracował on cicho i nie przeszkadzał innym domownikom podczas gdy urządzenie pracuje. Korek niekapek – Nieduża, jednak bardzo ważna cecha, dzięki której będziesz miał/a pewność, że Twój sok będzie dokładnie wymieszany nawet jeśli robisz go z wielu składników. Wlot o szerokości aż 82mm – W wyciskarce Kuvings EVO 820 zadbano również o szeroki wlot na warzywa i owoce. Dzięki temu nie musisz kroić większych warzyw i owoce. Wykorzystano tutaj także system Flip-Gate, który pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa poprzez ograniczenie dostępu dziecka do wlotu wyciskarki. 

W zestawie

W zestawie wraz z wyciskarką znajdziemy specjalny klucz, dedykowany do otwierania pokrywy, obrotową szczotkę do sprawnego czyszczenia sitka, szczoteczkę do czyszczenia reszty podzespołów, pojemnik na sok i pulpę oraz instrukcję obsługi. Dodatkowym bonusem są książki z przepisami na pyszne soki.  

Dane techniczne

Model EVO820
 PrzeznaczenieDo użytku domowego
 ColorCiemne srebro, biały, bordowy, ciemny metal, czarny, złoty, różowy
 TypPionowa o niskich obrotach
 Prędkość60 RPM
 Moc240W
 NapięcieAC220-240V, 50/60Hz
 Wymiary:201 x 239 x 490 (mm)
 Waga7.1kg
 Maksymalny czas pracy ciągłejPoniżej 30 minut
 MateriałyUltem, Tritan, ABS, PC
 Certyfikaty   

Czy Kuvings Evo 820 znajduje się w rankingu wyciskarek?

Nasz ranking wyciskarek wolnoobrotowych nie posiada wyciskarki EVO 820, jednak niebawem będzie jego aktualizacja i bardzo możliwe że wkrótce się w niej pojawi.

Gdzie znajdę inne recenzje wyciskarek?

Wszystkie recenzje wyciskarek wolnoobrotowych znajdziesz na naszej stronie głównej. Sprawdzenie opisów pozostałych wyciskarek jest naszym zdaniem dość ważne jeśli chcesz dokonać odpowiedniego wyboru.

Post Author: Jacek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *