Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus

Wyciskarki z serii Alpha Plus marki Hurom wyróżniają się kilkoma cechami, które z pewnością przypadną do gustu nie jednemu amatorowi wyciskania soków. Producent ten dba o to aby każda z wyciskarek posiadała określone właściwości, tak aby pokryć zapotrzebowanie w każdej grupie użytkowników. Hurom to koreańska firma z wieloletnim doświadczeniem, która produkuje wyciskarki do soków (I nie tylko) już od 1974 roku.

Wyciskarka Alpha Plus
Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus

Wersja Alpha Plus posiada cechy idealnej wyciskarki do wykorzystania w domowym zaciszu. Hurom Alpha Plus jest wyciskarką wolnoobrotową, której waga w porównaniu do funkcjonalności jest naprawdę niewielka. Urządzenie waży zaledwie ponad 5 kilogramów. Posiada wszystkie cechy, które pozwalają zaliczyć je do czołowych wyciskarek wolnoobrotowych. Jest nią przede wszystkim wolne obroty, które sięgają zaledwie 43 obrotów na minutę. Dlaczego ta cecha jest tak ważna? Dzięki temu urządzenie nie generuje tak dużego ciepła, co pozwala sokom na zachowanie swoich właściwości, wartości odżywczych i witamin.

Dbałość o funkcjonalność

Wyciskarki z serii Hurom Alpha Plus prócz standardowego górnego otworu posiadają również dodatkowy boczny. Posiada on także tacę nachyloną pod kątem 4 stopni. Jest to świetne ułatwienie, które pozwala na szybszą obsługę urządzenia w przypadku gdy sporządzamy sok z mniejszych owoców jak truskawki, borówki czy maliny.

Wyciskarka Alpha Plus – pasuje do każdego wystroju

Jest to cecha, na którą zwrócą w szczególności kobiety, które dbają o to aby ich kuchnia wyglądała schludnie. Produkty marki Hurom, dzięki współpracy z projektantem Gioretto Giugaro z pewnością wyróżniają się nie tylko jakością ale także wyglądem. Zadbano tutaj o każdy detal, zarówno jeśli chodzi o kształty jak i dobór kolorystyki. Dzięki takiemu podejściu, marka Hurom otrzymywała już wiele nagród takich jak IF Design Award czy też Red Dot Design Award.

Intuicyjna i wygodna obsługa

W projekcie Alpha Plus postawiono nie tylko na wygląd ale również na funkcjonalność. Znajdziemy tutaj między innymi intuicyjny przycisk, dzięki któremu jego obsługa jest bardzo łatwa i szybka. Wyciskarka do soków z serii Hurom Alpha Plus posiada także wygodny uchwyt, który pozwala na pewne i bezpieczne przenoszenie urządzenia. Warto również zwrócić uwagę na logo HUROM, którym opatrzone są wszystkie modele. Przykuwa on oko będąc uwieńczeniem pracy a także jest trwały, dzięki zastosowanej metodzie termodruku.

Możliwość montażu w dowolnym kierunku

Hurom Alpha Plus posiada czujniki magnetyczne dzięki którym możemy zainstalować platformę wsadową w dwóch kierunkach.

Pozostałe ważne cechy to:

  • Dbałość o bezpieczeństwo – Tak samo jak w innych modelach, urządzenie Alpha Plus nie załączy się dopóki nie jest uruchomione. Otwory przez które umieszczamy składniki są zaprojektowane w taki sposób aby nawet małe dziecko nie mogło się skaleczyć. Ponadto, z urządzenia zlikwidowano wszelkie noże tak, aby nie zranić się podczas mycia wyciskarki.
  • Niesamowicie cicha praca – Silniki indukcyjne pozwalają na bardzo cichą pracę, która nie będzie przeszkadzać żadnemu z domowników. Ponadto, silniki te są bardzo energooszczędne w porównaniu do wyciskarek konkurencyjnych firm.
  • Wyciskarka spełniająca standardy – Hurom Alpha plus spełnia wszystkie normy, pozwalając na bezpieczny kontakt z produktami spożywczymi. Do jej produkcji nie wykorzystuje się materiałów PBA.
  • Trwałość urządzenia – Nie bez powodu marka HUROM daje na urządzenia z serii Alpha Plus 10 letnią gwarancję – Najważniejsze części urządzenia stworzone zostały z tworzywa o nazwie GE Ultem, jego najważniejszą właściwością jest niesamowita trwałość.

Dane techniczne Alpha Plus

Technologia wyciskania:
Hurom Alpha Plus SST™
Pojemność misy:
500 ml
Materiał obudowy:
Stal nierdzewna
Kolor przeważający:
srebrny
Obroty silnika:
43 obr/min
Obroty szczotki:
17 obr/min
Wymiary (Gł. x Sze. x Wys.):
205 x 236 x 407 mm
Waga:
5,4 kg
Moc:
150W
Wyposażenie
Manetka regulacji gęstości soku:
TAK
Sito do klarownych soków:
TAK
Sito do gęstych soków:
TAK
Przystawka do lodów:
TAK
Squeezer do cytrusów:
TAK
Stojak na akcesoria:
TAK

Post Author: Jacek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *