Wyciskarka Hurom One Stop – Wciśnij jeden przycisk i gotowe!

One Stop z pewnością wyróżnia się pośród innych wyciskarek dostępnych na rynku.  Jej producentem jest firma Hurom, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą urządzeń na Polskim rynku. To nie wszystko, wyciskarki tego producenta są jednymi z najlepiej sprzedających się w naszym kraju. Dostępne są 4 wersje kolorystyczne tego urządzenia, dzięki czemu dopasuje się do wnętrza niemal każdej kuchni.  Co więcej, wyciskarka ta otrzymała nagrodę w kategorii kuchenne innowacje w roku 2018. Doceniono ją za funkcjonalność, użyteczność, design i korzyści jakie ze sobą niesie.

Hurom One Stop

 

Co wyróżnia Hurom One Stop pośród innych wyciskarek?

Technologia One Stop

To zdecydowanie cecha, która warta jest umieszczenia na pierwszym miejscu. Jej konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób aby wymagać od użytkownika jak najmniej pracy. Wystarczy wrzucić surowce przez otwór wsadowy, uruchomić wyciskarkę, poczekać moment i nasz ulubiony sok jest gotowy. Maksimum wyników poprzez minimum pracy, właśnie tak można opisać to urządzenie.

Technologia One Stop

Elegancki wygląd i intuicyjna obsługa – to właśnie Hurom One Stop!

W tej kategorii cenowej, One Stop zdecydowanie wyróżnia się również pod względem jakości wykonania i wyglądu. Jak już pisaliśmy, dostępna jest w 4 kolorach. Nam do gustu najbardziej przypadła wersja z czerwoną podstawą, ten kolor dopasuje się do nowocześnie zaprojektowanych kuchni o przeważającym białym kolorze. B

ez znaczenia od koloru podstawy, w każdej wersji znajdziemy pojemnik oraz komorę wsadową z przyciemnianego tworzywa. Dzięki czemu prezentuje się o wiele lepiej oraz umożliwia ciągły podgląd całego procesu wyciskania.

Jeśli chodzi o obsługę to odbywa się praktycznie wyłącznie za pomocą pokrętła na podstawie wyciskarki. Dokładnie opisane funkcje nad pokrętłem sprawiają że obsługuje się ją intuicyjnie.

Wygląd One Stop

Hurom One Stop nie zajmuje dużo miejsca

One Stop z pewnością będzie pasował do większych kuchni, lecz mniejszych wymiarów pomieszczenia również nie stanowią problemu. Pojemnik na miąższ umieszczono od razu pod misą. Jej wymiary (435 x 160 x 296 mm) umożliwiają umieszczenie jej nawet na wąskim blacie kuchennym. Projekt zakładał ułożenie wszystkich elementów w taki sposób aby mieściły się w równej i eleganckiej bryle. 

One Stop Wymiary

Komora wsadowa

Tutaj odbywa się wstępne rozdrabnianie surowców, które następnie transportowane są do misy za pomocą 2 ostrzy S-Blade. Cały proces odbywa się zwinnie i w prosty sposób. Aby ułatwić właścicielowi obsługę, na komorze znajdują się narysowane miary. Pozwalają one na kontrolę ilości składników. Dzięki niej nie musimy obawiać się że komora jest zbyt przepełniona i możemy wykonać większą ilość soku za jednym razem.

 

Łatwość czyszczenia

Cała budowa wewnętrzna One Stop została zaprojektowana w taki sposób aby jej czyszczenie było jak najprostsze. Podstawa misy została pochylona o 3 stopnie, dzięki czemu niemal każda kropla soku wypłynie z wyciskarki, redukując jego zasychanie wewnątrz do minimum. Pozwala to nie tylko na łatwe czyszczenie ale również na dużą oszczędność. Zadbano także o to aby wyciskarkę można było łatwo rozłożyć i złożyć. Z tym procesem poradzi sobie niemal każdy. Nie znajdziemy tutaj także problemu z przeciskaniem wałka ślimakowego przez uszczelkę.

 

Więcej cech One Stop

Jakie jeszcze są zalety tej wyciskarki? Przede wszystkim:

  • Praktyczny uchwyt – Poszczególne elementy wyciskarki są łatwe w przenoszeniu za pomocą wygodnego uchwytu od góry. Można je przenosić nawet jedną ręką.
  • Czujnik bezpieczeństwa – Jest to bardzo ważna cecha szczególnie dla osób uczących się jej obsługi. Wyciskarka uniemożliwia uruchomienie się, dopóki nie jest złożona w prawidłowy sposób.Taka sama technologia została wykorzystana w wersji Alpha Plus
  • Dodatkowa komora w zestawie – Druga komora wsadowa pozwala na nieprzerwane wrzucanie owoców i warzyw do wyciskarki. W przypadku przygotowywania prostych soków można użyć domyślnej komory.

Chcesz zobaczyć inne wyciskarki?

Jakiś czas temu przygotowaliśmy ranking wyciskarek do soków aby móc przedstawić osobom zainteresowanym kupnem najlepsze modele. Znajdziesz tam dokładne opisy, porównania, wady i zalety poszczególnych modeli. Dzięki temu łatwiej Ci będzie wybrać odpowiedni model. Sprawdź oficjalny ranking wyciskamysok.pl

Post Author: Jacek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *