Hurom H100 – Kolejna wyciskarka warta uwagi

Czy widziałeś już wyciskarkę H100? To kolejna propozycja marki Hurom, obok której nie da się przejść obojętnie. Znajdziesz w niej najważniejsze cechy poprzednich modeli a także ulepszone niedoskonałości, które zostały poprawione dzięki informacjom od klientów. 

W tym modelu ulepszony został  filtr zewnętrzny, który wykonano z Ultemu a filtr wewnętrzny zaś z szkła akrylowego. Oba te materiały są niesamowicie wytrzymałe. Filtry posiadają specjalne otwory tak aby nachodziły na siebie i tworzyły bardzo małe szczeliny. Co to daje? Przede wszystkim bardzo ważne jest to że nie został wykonany z metalowych materiałów, co nie wpływa na jakość soku. Materiały są również bardziej wytrzymałe, dzięki czemu całe urządzenie będzie służyć nam o wiele dłużej. 

 

Wyciskarka Hurom H100 – Mycie jeszcze łatwiejsze

Firma Hurom ogólnie sprawdza się szczególnie u klientów, którzy cenią sobie czas i szybkość przygotowywanych soków. Kolejnym dowodem jest jeszcze nowsza wersja Hurom DU Chef. Marka ta postanowiła jeszcze bardziej ułatwić mycie wyciskarki. Wszystkie elementy wystarczy opłukać pod bieżącą wodą i praktycznie na tym tylko zadaniu kończy się cała praca czyszczenia. Oczywiście od czasu do czasu warto przeprowadzić dokładniejszą analizę czy urządzenie na pewno jest czyste, lecz nie trzeba na to poświęcać tak dużo czasu jak u konkurentów.

W Hurom H100 znajdziemy dwa filtry, które nazywane są zewnętrznym i wewnętrznym. Celem wyczyszczenia wyciskarki należy rozdzielić je od siebie i po prostu opłukać pod bieżącą wodą.

Czyszczenie wyciskarki Hurom H100

 

H100 – Obsługa jeszcze prostsza!

Kupując określone urządzenie chcemy jednego – aby działało poprawnie oraz wymagało jak najmniejszego nakładu czasu wymaganego do nauczenia się pełnej obsługi. Wyciskarki Hurom udowadniają nam, że zaawansowane urządzenia wcale nie muszą być skomplikowane w obsłudze!

W modelu H100 znajdziemy jeszcze łatwiejszą obsługę, Urządzenie zostało wyposażone w manetkę sterującą, dzięki której z łatwością dostosujemy obroty silnika do rodzaju wyciskanego surowca. Pozwala to również na oszczędniejszą pracę samego silnika przez co posłuży nam on o wiele dłużej.

 

Złóż Hurom H100 w kilka sekund

To chyba kolejny największy problem wśród użytkowników wyciskarek do soków i warzyw. Bardzo często wyciskarki są ciężkie do złożenia i wiele osób boi się że urządzenie zostanie nieprawidłowo złożone i uszkodzi się. W tym przypadku to niemożliwe. Wyciskarka Hurom H100 jest bardzo prosta w złożeniu i rozkłada się tylko na kilka ważnych elementów. Ponadto, każdy z nich ma specjalne otwory które muszą zostać w siebie wpasowane aby złożyć ją prawidłowo.

 

Składanie urządzenia Hurom H100

 

Co Hurom H100 ma w zestawie?

W zestawie znajduje się wszystko co potrzebne do rozpoczęcia przygody ze świeżo wyciskanymi sokami, smoothie i innymi napojami. Posiadamy dwa sita, dzięki którym możemy uzyskać albo klarowne albo gęste soki. W zestawie znajduje się również oczywiście dodatkowo manetka regulacji gęstości soku.

Od firmy Hurom otrzymujemy również przystawkę do lodów oraz książkę z przepisami. Sama książka jest bardzo ważna i zalecamy się z nią zapoznać ponieważ dzięki niej od razu po zakupie będziemy mogli tworzyć przepyszne soki. W zestawie znajduje się także instrukcja obsługi, zerknięcie do niej na początku może okazać się niezbędne, lecz szybko przyswoisz całą wiedzę i będziesz mógł/mogła schować ją do pudełka. W zestawie niestety nie ma squeezera do cytrusów i stojaka na akcesoria ale całkowicie nie przeszkadza to w użytkowaniu.

 

Posiadasz już Hurom H100 i chcesz podzielić się wrażeniami? Napisz swoją opinię w komentarzu lub wyślij nam wiadomość e-mail: redakcja@wyciskamysok.pl 

 


Notatka

Sprawdź nasz wyciskarka wolnoobrotowa ranking, ponieważ już niebawem zaktualizujemy ranking, bo model H100 zasługuje na to aby znaleźć się co najmniej w pierwszej piątce najlepszych urządzeń (musimy to jeszcze dokładniej sprawdzić). Jeśli jeszcze nie widziałeś/łaś naszego rankingu wyciskarek to koniecznie go sprawdź, szczególnie jeśli planujesz zakup wyciskarki w najbliższym czasie. Recenzje innych wyciskarek znajdziesz na naszej stronie głównej.

Post Author: Jacek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *