Angel 7500

Wyciskarka do soków Angel 7500 to urządzenie w całości wykonane ze stali nierdzewnej. Dodaje jej to niesamowitych walorów estetycznych i jednocześnie dużą trwałość. Model Angel jest jedną z najbardziej wydajnych wyciskarek. To zdecydowanie produkt z górnej półki, który spełnia wszystkie wymagania dotyczące diet leczniczych i terapii sokowych. Wykorzystuje ona najwydajniejszą, dwu-ślimakową technologię wyciskania soku.

Wyciskarka Angel 7500

Bieg wsteczny

Wyciskarka soków Angel 7500 wyposażona została w automatyczny bieg wsteczny, który inteligentnie załącza się w przypadku, gdy wrzucimy do urządzenia zbyt dużo surowca. Pozwala to na oszczędzenie silnika i korpusu wyciskarki przed zniszczeniem. Użytkownik ma do dyspozycji również ręczny bieg wsteczny i może go wykorzystać w każdej chwili podczas pracy wyciskarki.

Stal nierdzewna

To jedna z najbardziej imponujących właściwości Angel 7500. Wyprodukowano ją z najpopularniejszego i jednego z najbardziej wytrzymałego rodzaju stali typu 304. Tego typu surowiec wykorzystuje się między do produkcji narzędzi oraz sprzętu AGD najwyższej klasy. Jej najważniejsze cechy to odporność na wysokie temperatury, korozję oraz działanie różnego rodzaju kwasów. Dzięki temu do czyszczenia zewnętrznej strony można wykorzystywać różnego rodzaju środki, bez obawy o uszkodzenie. Wersja 8500s wykonana została zaś w całości ze stali chirurgicznej włącznie z obudową.

Bezpieczna

Najważniejsze jest jednak to, że według badań naukowych nie wchodzi ona w reakcję z pożywieniem oraz nie wydziela substancji szkodliwych. Jest to ważna cecha, ponieważ możemy być pewni, że nasze soki są w pełni zdrowe i pełne wartości odżywczych.

3-etapowy proces wyciskania

Wyciskarka Angel 7500 posiada specjalny patent wyciskania soków. Dzieli się go na 3 etapy:

  1. Miażdżenie mechaniczne – do tego wykorzystuje się specjalne wałki ślimakowe
  2. Wyciskanie – Wstępnie obrobiony surowiec zostaje wyciśnięty za pomocą wysokiego ciśnienia.
  3. Filtrowanie – Tutaj za pomocą sita z bardzo małymi otworami zostaje wyciśnięty sok, który pozostał po poprzednim etapie.

Dzięki tak złożonemu procesowi otrzymujemy świeży I zdrowy sok a pozostałe resztki są niemal suche

Angel 7500 zmieli każdy rodzaj surowca

Jest to ważna cecha, ponieważ nie wszystkie wyciskarki dostępne na rynku są wstanie do sprostania takiej pracy. Wyciskarka Angel zmieli wszystkie warzywa (liściowe, korzeniowe) i owoce. Dzięki temu że jest tak precyzyjna to dodanie różnego rodzaju ziół również nie stanowi problemu. Możemy dodać do smaku pokrzywy, pietruszki i innych.

Marka z doświadczeniem

To również ważna cecha, na którą warto zwrócić uwagę podczas zakupu. Firma Angel Co., Ltd. została założona w roku 1981. Już od 30 lat zajmuje się produkcją wyciskarek, które niemal zawsze wyprzedzały swoją konkurencję z racji na wykorzystane technologie. 

Post Author: Jacek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *