Angel 8500S – Istny anioł wśród wyciskarek!

Model 8500S jest jednym z najlepszych od firmy Angel, która charakteryzuje się sprzedażą produktów najwyższej klasy. Tą wyciskarkę dwuślimakową zaleca się w szczególności do diet owocowo-warzywnych a także specjalnych kuracji. Soki wykonane z jej użyciem są najwyższej jakości. Używając jej masz pewność że wytworzony sok nie traci swoich wartości odżywczych i posiada w swoim składzie mnóstwo enzymów, minerałów i witamin.

Wyciskarka z owocami

Co wyróżnia Angel 8500 w stosunku do innych modeli?

Przede wszystkim zadbano tutaj aby wszystkie najważniejsze elementy były wykonane z materiałów najwyższej jakości. Takie części jak pokrywa sita, wałki sito wykonano ze stali nierdzewnej najwyższej jakości SUS316. Materiał ten wykorzystuje się do produkcji np. narzędzi chirurgicznych. Jako że nie wchodzi w żadne reakcje z pożywieniem to dzięki temu otrzymujemy soki w niezmienionej formie.

Angel 8500S – Mocny silnik

Angel 8500S posiada silnik o mocy aż 3 koni mechanicznych, co jest praktycznie niespotykane w wyciskarkach do soków. Ma on duże przełożenie na moc, dzięki temu bez problemu poradzi sobie z każdym rodzajem surowca. Jednocześnie zadbano także aby silnik nie generował dużego ciepła, które źle wpływa na przygotowywane soki, więc jego obroty zostały ograniczone zaledwie do 83 obrotów na minutę.

Wbudowany mikroprocesor 

to również cecha, której nie uświadczy się w wyciskarkach niższej klasy, nawet niższe modele jak na przykład 7500 nie posiada mikroprocesora, który koordynuje pracę wyciskarki. To zdecydowanie świadczy o tym, że producent nie oszczędza na podzespołach i stara się aby urządzenia były jak najlepsze w stosunku do ceny. 

Design

Co można powiedzieć o wyglądzie Angel 8500s? Z pewnością to, że prezentuje się niesamowicie. W porównaniu do poprzednich modeli, 8500s wykonana jest w całości ze stali chirurgicznej. Tak uniwersalny projekt obudowy sprawia że z łatwością wpasuje się ona do każdej kuchni. Nie jedna restauracja czy inny lokal nie powstydzi się takiego urządzenia w swojej kuchni.

Elegancka wyciskarka

Długie i wytrzymałe wałki

Wyciskarka ta posiada wałki o długości aż 22 centymetrów. Zostały ułożone w taki sposób aby zapewnić maksymalną wydajność. Obydwa wałki posiadają 3 rodzaje nacięć – jedno służy do rozdrabniania surowca, drugie miażdżenia a trzeci do wyciskania. Surowce samoczynnie są przenoszone na każdy z poszczególnych fragmentów wałka. Tak skonstruowane elementy są w stanie wycisnąć sok z warzyw (w tym trawy pszenicznej i warzyw liściastych jak np. pietruszka) i owoców.

Wałki w Angel 8500s

Podsumowanie

Jak możemy ocenić wyciskarkę Angel 8500S? Oczywiście nie inaczej jak 10/10. Oczywiście cena jest dość wymagająca, jednak osoby, które mogą pozwolić sobie na taki wydatek i liczą na maksymalną wydajność oraz jakość urządzenia to nie powinny się zastanawiać. Na Polskim rynku nie ma praktycznie żadnego innego urządzenia, które mogło by równać się Angel 8500S. Dla osób, które liczą sobie jakość a nie mogą pozwolić na aż tak duży wydatek możemy polecić niższe modele tego producenta.  Ich recenzje również znajdziesz na naszej stronie. Zobacz także inne recenzje modeli od różnych producentów.

Czy Angel 8500s jest w naszym rankingu wyciskarek?

Stworzyliśmy wyciskarka wolnoobrotowa ranking celem przedstawienia najlepszych modeli osobom, które są zainteresowane zakupem wyciskarki do użytku w celach domowych. Angel 8500S jest produktem bardziej z klasy premium, dlatego też nie znajduje się w naszym rankingu. Jeśli jednak mielibyśmy oceniać tylko pod względem jakości a nie również ceny to z pewnością znalazła by się ona w rankingu na miejscu pierwszym.

Post Author: Jacek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *