Kuvings EVO 820 – Mocna wyciskarka użytku domowego

Czas na kolejną wyciskarkę firmy Kuvings, tym razem przyjrzymy się wersji EVO 820 (Evolution). Jest to najnowszy model tego producenta. Jego premiera w Polsce odbyła się 15 marca 2018 roku. Zastosowano tutaj nową misę, wygodny uchwyt, podwójny system zabezpieczający i korek niekapek (który stał się właściwie standardem w wyciskarkach tej klasy) oraz wiele innych elementów, dzięki którym stał się on flagowym modelem marki Kuvings.

Sama firma otrzymała w 2017 roku wiele nagród przyznawanych za jakość swoich produktów.

Przy tworzeniu EVO820, postawiono przede wszystkim na styl i moc. Jest to jedna z najmocniejszych wyciskarek w swojej klasie. Praktyczność to również bardzo ważna cecha dla firmy Kuvings. Czas potrzebny na przygotowanie soku i wyczyszczenie wyciskarki został ograniczony do absolutnego minimum. 

Najważniejsze cechy

Design wyciskarki Kuvings Evo 820 jest naprawdę imponujący, dzięki nowoczesnej budowie stanie się nie tylko urządzeniem ale również elementem ozdobnym w kuchni.  Mamy do wyboru kilka wersji kolorystycznych. W każdej jest coś co urzeknie potencjalnego klienta. Ilość detali i jakość wykończenia jest tutaj naprawdę imponująca. Materiał klasy premium jest zauważalny już po wyjęciu wyciskarki z pudełka.

Precyzyjny system zabezpieczający – Z racji tego że źle złożona wyciskarka może być powodem jej uszkodzenia czy stanowić potencjalne zagrożenie, w modelu EVO820 zastosowano podwójny system zabezpieczający. Wystarczy że jedna część nie będzie zainstalowana w odpowiednim miejscu a wyciskarka po prostu się nie uruchomi.

 

Wygodny uchwyt – w EVO820 pomyślano również o komforcie podczas przenoszenia i przesuwania wyciskarki. Od spodu znajdziemy wygodny uchwyt dzięki któremu możemy pewnie złapać wyciskarkę i przenieść ją w dogodne dla nas miejsce.

 

Silnik 240W – Bezszczotkowy silnik o mocy 240W poradzi sobie z każdym rodzajem surowca. Jest to wystarczająca moc aby zaspokoić wszystkie potrzeby użytku domowego. Zadbano również aby pracował on cicho i nie przeszkadzał innym domownikom podczas gdy urządzenie pracuje.

Korek niekapek – Nieduża, jednak bardzo ważna cecha, dzięki której będziesz miał/a pewność, że Twój sok będzie dokładnie wymieszany nawet jeśli robisz go z wielu składników.

Wlot o szerokości aż 82mm – W wyciskarce Kuvings EVO 820 zadbano również o szeroki wlot na warzywa i owoce. Dzięki temu nie musisz kroić większych warzyw i owoce. Wykorzystano tutaj także system Flip-Gate, który pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa poprzez ograniczenie dostępu dziecka do wlotu wyciskarki. 

W zestawie

W zestawie wraz z wyciskarką znajdziemy specjalny klucz, dedykowany do otwierania pokrywy, obrotową szczotkę do sprawnego czyszczenia sitka, szczoteczkę do czyszczenia reszty podzespołów, pojemnik na sok i pulpę oraz instrukcję obsługi. Dodatkowym bonusem są książki z przepisami na pyszne soki.

 

Dane techniczne

Model  EVO820
 Przeznaczenie Do użytku domowego
 Color Ciemne srebro, biały, bordowy, ciemny metal, czarny, złoty, różowy
 Typ Pionowa o niskich obrotach
 Prędkość 60 RPM
 Moc 240W
 Napięcie AC220-240V, 50/60Hz
 Wymiary: 201 x 239 x 490 (mm)
 Waga 7.1kg
 Maksymalny czas pracy ciągłej Poniżej 30 minut
 Materiały Ultem, Tritan, ABS, PC
 Certyfikaty    

Post Author: jacek130-admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *